ZOLUX Neolife 100 XL green - králičí klec
Kód: DMZZOUKLA0015Detailní popis produktu
ZOLUX Neolife 100 XL green - králičí klec| Kategorie | Pro králíka, Pro činčilu, Pro myši a krysy, Pro fretku |
| Kategorie produktu | Klec |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Materiál | Kov, Plast, Dřevo |
| Sezónní nabídka | Léto s vaším domácím mazlíčkem |
| Zařízení | Žebřík, Mísa, Podlaha, Napáječ |
| Barva | Zelená |
| Hmotnost | 10,5 kg |
| Výška | 1140 mm |
| Hloubka | 540 mm |
| Rozteč tyčí | 15 mm |
| Šířka | 990 mm |
| Varování | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 3336027056612 |
| Kategorie: | Pro králíka, Pro činčilu, Pro myši a krysy, Pro fretku |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Materiál: | Kov, Plast, Dřevo |
| Sezónní nabídka: | Léto s vaším domácím mazlíčkem |
| Zařízení: | Žebřík, Mísa, Podlaha, Napáječ |
| Barva: | Zelená |
| Hmotnost: | 10,5 kg |
| Výška: | 1140 mm |
| Hloubka: | 540 mm |
| Rozteč tyčí: | 15 mm |
| Šířka: | 990 mm |
| Varování: | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
