ZOLUX Neolife 100 grey - králičí klec
Kód: DMZZOUKLA0011Detailní popis produktu
ZOLUX Neolife 100 grey - králičí klec| Zařízení | Napáječ, Mísa, Podlaha, Žebřík |
| Kategorie produktu | Klec |
| Materiál | Kov, Plast, Dřevo |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategorie | Pro králíka, Pro myši a krysy |
| Sezónní nabídka | Léto s vaším domácím mazlíčkem |
| Barva | Šedá |
| Hloubka | 540 mm |
| Šířka | 990 mm |
| Výška | 920 mm |
| Rozteč tyčí | 15 mm |
| Hmotnost | 9 kg |
| Varování | Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 3336022056600 |
| Zařízení: | Napáječ, Mísa, Podlaha, Žebřík |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Materiál: | Kov, Plast, Dřevo |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategorie: | Pro králíka, Pro myši a krysy |
| Sezónní nabídka: | Léto s vaším domácím mazlíčkem |
| Barva: | Šedá |
| Hloubka: | 540 mm |
| Šířka: | 990 mm |
| Výška: | 920 mm |
| Rozteč tyčí: | 15 mm |
| Hmotnost: | 9 kg |
| Varování: | Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat. |
