ZOLUX Neolife 100 grey - klec pro domácího cavia
Kód: DMZZOUKLA0017Detailní popis produktu
ZOLUX Neolife 100 grey - klec pro domácího cavia| Barva | Šedá |
| Materiál | Dřevo, Kov, Plast |
| Sezónní nabídka | Léto s vaším domácím mazlíčkem |
| Zařízení | Podlaha, Žebřík, Napáječ, Mísa |
| Kategorie produktu | Klec |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategorie | Pro morče, Pro hlodavce |
| Hmotnost | 7,5 kg |
| Šířka | 990 mm |
| Hloubka | 540 mm |
| Výška | 760 mm |
| Rozteč tyčí | 15 mm |
| Varování | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 3336022056624 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Dřevo, Kov, Plast |
| Sezónní nabídka: | Léto s vaším domácím mazlíčkem |
| Zařízení: | Podlaha, Žebřík, Napáječ, Mísa |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategorie: | Pro morče, Pro hlodavce |
| Hmotnost: | 7,5 kg |
| Šířka: | 990 mm |
| Hloubka: | 540 mm |
| Výška: | 760 mm |
| Rozteč tyčí: | 15 mm |
| Varování: | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
