ZOLUX Neolife 100 green - králičí klec
Kód: DMZZOUKLA0012Detailní popis produktu
ZOLUX Neolife 100 green - králičí klec| Zařízení | Napáječ, Žebřík, Mísa, Podlaha |
| Kategorie produktu | Klec |
| Sezónní nabídka | Léto s vaším domácím mazlíčkem |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategorie | Pro králíka, Pro myši a krysy |
| Materiál | Kov, Plast, Dřevo |
| Barva | Zelená |
| Rozteč tyčí | 15 mm |
| Hmotnost | 9 kg |
| Výška | 920 mm |
| Šířka | 990 mm |
| Hloubka | 540 mm |
| Varování | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 3336027056605 |
| Zařízení: | Napáječ, Žebřík, Mísa, Podlaha |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Sezónní nabídka: | Léto s vaším domácím mazlíčkem |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategorie: | Pro králíka, Pro myši a krysy |
| Materiál: | Kov, Plast, Dřevo |
| Barva: | Zelená |
| Rozteč tyčí: | 15 mm |
| Hmotnost: | 9 kg |
| Výška: | 920 mm |
| Šířka: | 990 mm |
| Hloubka: | 540 mm |
| Varování: | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
