ZOLUX Neolife 100 green - klec pro domácího cavia
Kód: DMZZOUKLA0018Detailní popis produktu
ZOLUX Neolife 100 green - klec pro domácího cavia| Kategorie produktu | Klec |
| Zařízení | Napáječ, Mísa, Žebřík, Podlaha |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategorie | Pro hlodavce, Pro křečka, Pro morče |
| Materiál | Dřevo, Kov, Plast |
| Barva | Zelená |
| Sezónní nabídka | Léto s vaším domácím mazlíčkem |
| Šířka | 990 mm |
| Rozteč tyčí | 15 mm |
| Výška | 760 mm |
| Hmotnost | 7,5 kg |
| Hloubka | 540 mm |
| Varování | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 3336027056629 |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Zařízení: | Napáječ, Mísa, Žebřík, Podlaha |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategorie: | Pro hlodavce, Pro křečka, Pro morče |
| Materiál: | Dřevo, Kov, Plast |
| Barva: | Zelená |
| Sezónní nabídka: | Léto s vaším domácím mazlíčkem |
| Šířka: | 990 mm |
| Rozteč tyčí: | 15 mm |
| Výška: | 760 mm |
| Hmotnost: | 7,5 kg |
| Hloubka: | 540 mm |
| Varování: | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
