ZOLUX Neolife 100 blue - klec pro domácího cavia
Kód: DMZZOUKLA0016Detailní popis produktu
ZOLUX Neolife 100 blue - klec pro domácího cavia| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategorie | Pro hlodavce, Pro morče |
| Materiál | Kov, Plast, Dřevo |
| Sezónní nabídka | Léto s vaším domácím mazlíčkem |
| Barva | Modrá |
| Kategorie produktu | Klec |
| Zařízení | Podlaha, Mísa, Žebřík, Napáječ |
| Výška | 760 mm |
| Šířka | 990 mm |
| Rozteč tyčí | 15 mm |
| Hmotnost | 7,5 kg |
| Hloubka | 540 mm |
| Varování | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 3336026056620 |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategorie: | Pro hlodavce, Pro morče |
| Materiál: | Kov, Plast, Dřevo |
| Sezónní nabídka: | Léto s vaším domácím mazlíčkem |
| Barva: | Modrá |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Zařízení: | Podlaha, Mísa, Žebřík, Napáječ |
| Výška: | 760 mm |
| Šířka: | 990 mm |
| Rozteč tyčí: | 15 mm |
| Hmotnost: | 7,5 kg |
| Hloubka: | 540 mm |
| Varování: | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
