ZOLUX Neo Nigha malá H36 černá - klec pro hlodavce - 1 kus
Kód: DLZZOUKLA0018Detailní popis produktu
ZOLUX Neo Nigha malá H36 černá - klec pro hlodavce - 1 kus| Typ produktu | Mříž |
| Materiál | Kov, Plast, Dřevo |
| Barva | Černá |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka | Hlodavci |
| Typ zvířete | Hlodavci |
| Kategorie produktu | Klec |
| Zařízení | Naviják, Dřevěný dům, Mísa |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategorie | Pro myši a krysy, Pro křečka, Pro hlodavce |
| Hloubka | 360 mm |
| Šířka | 780 mm |
| Výška | 480 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Varování | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 3336022056235 |
| Typ produktu: | Mříž |
| Materiál: | Kov, Plast, Dřevo |
| Barva: | Černá |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka: | Hlodavci |
| Typ zvířete: | Hlodavci |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Zařízení: | Naviják, Dřevěný dům, Mísa |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategorie: | Pro myši a krysy, Pro křečka, Pro hlodavce |
| Hloubka: | 360 mm |
| Šířka: | 780 mm |
| Výška: | 480 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Varování: | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
