ZOLUX Neo Nigha H36 - klec pro hlodavce
Kód: DLZZOUKLA0017Detailní popis produktu
ZOLUX Neo Nigha H36 - klec pro hlodavce| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka | Hlodavci |
| Typ zvířete | Hlodavci |
| Kategorie | Pro hlodavce, Pro králíka, Pro nočního ptáka, Pro myši a krysy, Pro křečka |
| Zařízení | Dřevěný dům, Žebřík, Podlaha, Mísa, Naviják |
| Barva | Šedá |
| Otočná kolečka | Ne |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Materiál | Kov, plast, dřevo |
| Kategorie produktu | Klec |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Typ produktu | Mříž |
| Výška | 360 mm |
| Výška klece s nohami | 64,5 cm |
| Hloubka | 480 mm |
| Šířka | 780 mm |
| Hmotnost | 5,7 kg |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Varování | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 3336020056237 |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka: | Hlodavci |
| Typ zvířete: | Hlodavci |
| Kategorie: | Pro hlodavce, Pro králíka, Pro nočního ptáka, Pro myši a krysy, Pro křečka |
| Zařízení: | Dřevěný dům, Žebřík, Podlaha, Mísa, Naviják |
| Barva: | Šedá |
| Otočná kolečka: | Ne |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Materiál: | Kov, plast, dřevo |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Typ produktu: | Mříž |
| Výška: | 360 mm |
| Výška klece s nohami: | 64,5 cm |
| Hloubka: | 480 mm |
| Šířka: | 780 mm |
| Hmotnost: | 5,7 kg |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Varování: | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
