ZOLUX Neo Muki H58 grey - klec pro hlodavce
Kód: DLZZOUKLA0011Detailní popis produktu
ZOLUX Neo Muki H58 grey - klec pro hlodavce| Zařízení | Podlaha x 2, Napáječ |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Kov, Plast, Dřevo |
| Kategorie | Pro činčilu, Pro myši a krysy, Pro morče, Pro králíka, Pro nočního ptáka, Pro hlodavce |
| Sezónní nabídka | Jarní |
| Kategorie produktu | Klec |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Šířka | 780 mm |
| Výška | 580 mm |
| Hmotnost | 5 kg |
| Hloubka | 480 mm |
| Výška klece s nohami | 87,5 cm |
| Rozteč tyčí | 15 mm |
| Varování | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 3336020056213 |
| Zařízení: | Podlaha x 2, Napáječ |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Kov, Plast, Dřevo |
| Kategorie: | Pro činčilu, Pro myši a krysy, Pro morče, Pro králíka, Pro nočního ptáka, Pro hlodavce |
| Sezónní nabídka: | Jarní |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Šířka: | 780 mm |
| Výška: | 580 mm |
| Hmotnost: | 5 kg |
| Hloubka: | 480 mm |
| Výška klece s nohami: | 87,5 cm |
| Rozteč tyčí: | 15 mm |
| Varování: | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
