ZOLUX Klec Neo Panas Málo se skleněnou kyvetou, černá
Kód: DLZZOUKLA0019Detailní popis produktu
ZOLUX Klec Neo Panas Málo se skleněnou kyvetou, černá| Typ zvířete | Hlodavci |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Skládací | Ne |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Sklo, kov |
| Typ produktu | Mříž |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategorie | Pro křečka, Pro nočního ptáka, Pro hlodavce |
| Kategorie produktu | Klec |
| Výška | 400 mm |
| Šířka | 515 mm |
| Hloubka | 290 mm |
| Dodatečné informace | Rozměry skleněné části: Š: 51 cm, V: 18 cm, H: 29 cm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Příslušenství součástí setu | Police x2, Platforma x2, Mísa, Dům, Cívka |
| Varování | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 3336022056242 |
| Typ zvířete: | Hlodavci |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Skládací: | Ne |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Sklo, kov |
| Typ produktu: | Mříž |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategorie: | Pro křečka, Pro nočního ptáka, Pro hlodavce |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Výška: | 400 mm |
| Šířka: | 515 mm |
| Hloubka: | 290 mm |
| Dodatečné informace: | Rozměry skleněné části: Š: 51 cm, V: 18 cm, H: 29 cm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Příslušenství součástí setu: | Police x2, Platforma x2, Mísa, Dům, Cívka |
| Varování: | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
