Zolux klec Neo Muki velké hlodavce H58, Černá
Kód: DLZZOUKLA0012Detailní popis produktu
Zolux klec Neo Muki velké hlodavce H58, Černá| Jednoduché čištění | Ano |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka | Hlodavci |
| Typ produktu | Mříž |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Sezónní nabídka | Jarní |
| Kategorie | Pro morče, Pro křečka, Pro králíka, Pro nočního ptáka, Pro činčilu, Pro myši a krysy, Pro hlodavce |
| Materiál | Kov, Plast |
| Barva | Černá |
| Kategorie produktu | Klec |
| Typ zvířete | Hlodavci |
| Otočná kolečka | Ne |
| Výška | 580 mm |
| Šířka | 780 mm |
| Výška klece s nohami | 87,5 cm |
| Hloubka | 480 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Varování | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 3336022056211 |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka: | Hlodavci |
| Typ produktu: | Mříž |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Sezónní nabídka: | Jarní |
| Kategorie: | Pro morče, Pro křečka, Pro králíka, Pro nočního ptáka, Pro činčilu, Pro myši a krysy, Pro hlodavce |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Barva: | Černá |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Typ zvířete: | Hlodavci |
| Otočná kolečka: | Ne |
| Výška: | 580 mm |
| Šířka: | 780 mm |
| Výška klece s nohami: | 87,5 cm |
| Hloubka: | 480 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Varování: | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
