Zolux Klec Neo Cosy velcí hlodavci H80, šedá
Kód: DLZZOUKLA0009Detailní popis produktu
Zolux Klec Neo Cosy velcí hlodavci H80, šedá| Typ produktu | Mříž |
| Barva | Šedá |
| Zařízení | Mísa, Dřevěný dům, Žebřík, Naviják, Podlaha |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka | Králík, morče, činčila |
| Kategorie | Pro hlodavce |
| Otočná kolečka | Ne |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Typ zvířete | Hlodavci |
| Kategorie produktu | Klec |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Materiál | Kov, plast, dřevo |
| Hmotnost | 8 kg |
| Výška | 800 mm |
| Hloubka | 480 mm |
| Šířka | 780 mm |
| Výška klece s nohami | 109 cm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Varování | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 3336020056206 |
| Typ produktu: | Mříž |
| Barva: | Šedá |
| Zařízení: | Mísa, Dřevěný dům, Žebřík, Naviják, Podlaha |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka: | Králík, morče, činčila |
| Kategorie: | Pro hlodavce |
| Otočná kolečka: | Ne |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Typ zvířete: | Hlodavci |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Materiál: | Kov, plast, dřevo |
| Hmotnost: | 8 kg |
| Výška: | 800 mm |
| Hloubka: | 480 mm |
| Šířka: | 780 mm |
| Výška klece s nohami: | 109 cm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Varování: | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
