Zolux Klec Neo Cosy pro velké hlodavce H80, černá
Kód: DLZZOUKLA0010Detailní popis produktu
Zolux Klec Neo Cosy pro velké hlodavce H80, černá| Otočná kolečka | Ne |
| Kategorie produktu | Klec |
| Kategorie | Pro hlodavce, Pro křečka, Pro morče, Pro myši a krysy, Pro činčilu, Pro králíka, Pro nočního ptáka |
| Materiál | Kov, Plast |
| Typ zvířete | Hlodavci |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Barva | Černá |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Typ produktu | Mříž |
| Hloubka | 480 mm |
| Výška | 800 mm |
| Výška klece s nohami | 109 cm |
| Šířka | 780 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Varování | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 3336022056204 |
| Otočná kolečka: | Ne |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Kategorie: | Pro hlodavce, Pro křečka, Pro morče, Pro myši a krysy, Pro činčilu, Pro králíka, Pro nočního ptáka |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Typ zvířete: | Hlodavci |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Barva: | Černá |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Typ produktu: | Mříž |
| Hloubka: | 480 mm |
| Výška: | 800 mm |
| Výška klece s nohami: | 109 cm |
| Šířka: | 780 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Varování: | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
