ZOLUX Klec CLASSIC 80 cm barva: šedá / akvamarín
Kód: DLZZOUKLA0006Detailní popis produktu
ZOLUX Klec CLASSIC 80 cm barva: šedá / akvamarín| Typ produktu | Mříž |
| Barva | Šedá |
| Kategorie produktu | Klec |
| Skládací | Ne |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Typ zvířete | Morče |
| Materiál | Kov, Plast |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Kategorie | Pro myši a krysy, Pro křečka |
| Hloubka | 540 mm |
| Výška | 350 mm |
| Šířka | 810 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Příslušenství součástí setu | Stojan na seno |
| Varování | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 3336020054349 |
| Typ produktu: | Mříž |
| Barva: | Šedá |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Skládací: | Ne |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Typ zvířete: | Morče |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Kategorie: | Pro myši a krysy, Pro křečka |
| Hloubka: | 540 mm |
| Výška: | 350 mm |
| Šířka: | 810 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Příslušenství součástí setu: | Stojan na seno |
| Varování: | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
