ZOLUX Classic 80 grey/red - klec pro hlodavce
Kód: DLZZOUKLA0005Detailní popis produktu
ZOLUX Classic 80 grey/red - klec pro hlodavce| Sezónní nabídka | Jarní |
| Zařízení | Napáječ |
| Kategorie | Pro králíka, Pro nočního ptáka, Pro hlodavce, Pro morče |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategorie produktu | Klec |
| Materiál | Kov, Plast |
| Barva | Červená, Šedá |
| Rozteč tyčí | 31 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 430 mm |
| Hmotnost | 5 kg |
| Hloubka | 330 mm |
| Varování | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 3336022054347 |
| Sezónní nabídka: | Jarní |
| Zařízení: | Napáječ |
| Kategorie: | Pro králíka, Pro nočního ptáka, Pro hlodavce, Pro morče |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Barva: | Červená, Šedá |
| Rozteč tyčí: | 31 mm |
| Šířka: | 800 mm |
| Výška: | 430 mm |
| Hmotnost: | 5 kg |
| Hloubka: | 330 mm |
| Varování: | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
