ZOLUX Classic 100 - klec pro hlodavce - 98 x 52 x 38cm
Kód: DLZZOUKLA0007Detailní popis produktu
ZOLUX Classic 100 - klec pro hlodavce - 98 x 52 x 38cm| Barva | Šedá |
| Materiál | Kov, Plast |
| Kategorie produktu | Klec |
| Kategorie | Pro hlodavce, Pro myši a krysy, Pro křečka, Pro morče |
| Zařízení | Napáječ |
| Hloubka | 520 mm |
| Hmotnost | 2 kg |
| Šířka | 980 mm |
| Výška | 380 mm |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Varování | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 3336022054361 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Kategorie: | Pro hlodavce, Pro myši a krysy, Pro křečka, Pro morče |
| Zařízení: | Napáječ |
| Hloubka: | 520 mm |
| Hmotnost: | 2 kg |
| Šířka: | 980 mm |
| Výška: | 380 mm |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Varování: | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
