ZOLUX Classic 100 cm - klec pro hlodavce
Kód: DLZZOUKLA0008Detailní popis produktu
ZOLUX Classic 100 cm - klec pro hlodavce| Kategorie | Pro králíka, Pro nočního ptáka, Pro morče, Pro myši a krysy, Pro hlodavce |
| Zařízení | Správce sena |
| Materiál | Kov, Plast |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka | Hlodavci |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Typ zvířete | Hlodavci |
| Otočná kolečka | Ne |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Kategorie produktu | Klec |
| Typ produktu | Mříž |
| Barva | Seledyn, Tmavě šedá |
| Šířka | 980 mm |
| Výška | 380 mm |
| Hloubka | 520 mm |
| Hmotnost | 3 kg |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Varování | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 3336020054363 |
| Kategorie: | Pro králíka, Pro nočního ptáka, Pro morče, Pro myši a krysy, Pro hlodavce |
| Zařízení: | Správce sena |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka: | Hlodavci |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Typ zvířete: | Hlodavci |
| Otočná kolečka: | Ne |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Typ produktu: | Mříž |
| Barva: | Seledyn, Tmavě šedá |
| Šířka: | 980 mm |
| Výška: | 380 mm |
| Hloubka: | 520 mm |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Varování: | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
