Trixie Past na myši "Trip Trap"
Kód: DLZTXEKLA0004Detailní popis produktu
Trixie Past na myši "Trip Trap"| Kategorie produktu | Příslušenství pro čištění |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Bezpečné pro zvířata | Ano |
| Typ zvířete | Myš |
| Barva | Vícebarevný |
| Materiál | Technopolymer |
| Kategorie | Pro hlodavce, Pro myši a krysy |
| Typ produktu | Past na myši |
| Hmotnost | 850 g |
| Velikost výrobku | 60 × 45 × 170 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Varování | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 4011905041926 |
| Kategorie produktu: | Příslušenství pro čištění |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Bezpečné pro zvířata: | Ano |
| Typ zvířete: | Myš |
| Barva: | Vícebarevný |
| Materiál: | Technopolymer |
| Kategorie: | Pro hlodavce, Pro myši a krysy |
| Typ produktu: | Past na myši |
| Hmotnost: | 850 g |
| Velikost výrobku: | 60 × 45 × 170 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Varování: | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
