INTER-ZOO Rocky + Terrace blue - klec pro křečka
Kód: DMZINZKLA0006Detailní popis produktu
INTER-ZOO Rocky + Terrace blue - klec pro křečka| Zařízení | Chata, Mísa, Naviják, Podlaha x 2, Žebřík |
| Materiál | Kov, Plast |
| Kategorie produktu | Klec |
| Kategorie | Pro křečka, Pro hlodavce |
| Barva | Modrá |
| Velikost balení (š x h x v) | 425 x 295 x 325 mm |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Výška | 550 mm |
| Hloubka | 290 mm |
| Šířka | 420 mm |
| Hmotnost | 2,56 kg |
| Varování | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 5907600701069 |
| Zařízení: | Chata, Mísa, Naviják, Podlaha x 2, Žebřík |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Kategorie: | Pro křečka, Pro hlodavce |
| Barva: | Modrá |
| Velikost balení (š x h x v): | 425 x 295 x 325 mm |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Výška: | 550 mm |
| Hloubka: | 290 mm |
| Šířka: | 420 mm |
| Hmotnost: | 2,56 kg |
| Varování: | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
