INTER-ZOO Rocky + Terrace beige - klec pro křečka
Kód: DMZINZKLA0004Detailní popis produktu
INTER-ZOO Rocky + Terrace beige - klec pro křečka| Materiál | Kov, Plast |
| Zařízení | Žebřík, Naviják, Podlaha x 2, Mísa, Chata |
| Kategorie produktu | Klec |
| Barva | Béžová |
| Kategorie | Pro křečka, Pro hlodavce |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Výška | 550 mm |
| Šířka | 420 mm |
| Hmotnost | 2,56 kg |
| Hloubka | 290 mm |
| Varování | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 5907600701045 |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Zařízení: | Žebřík, Naviják, Podlaha x 2, Mísa, Chata |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Barva: | Béžová |
| Kategorie: | Pro křečka, Pro hlodavce |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Výška: | 550 mm |
| Šířka: | 420 mm |
| Hmotnost: | 2,56 kg |
| Hloubka: | 290 mm |
| Varování: | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
