INTER-ZOO Pinky 3 Zinc Black - klec pro křečka
Kód: DMZINZKLA0001Detailní popis produktu
INTER-ZOO Pinky 3 Zinc Black - klec pro křečka| Kategorie | Pro hlodavce, Pro křečka |
| Kategorie produktu | Klec |
| Zařízení | Mísa, Naviják, Chata, Podlaha x3 |
| Materiál | Plast, Kov |
| Barva | Černá |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Hloubka | 330 mm |
| Výška | 500 mm |
| Šířka | 450 mm |
| Hmotnost | 2,56 kg |
| Varování | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 5907600701014 |
| Kategorie: | Pro hlodavce, Pro křečka |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Zařízení: | Mísa, Naviják, Chata, Podlaha x3 |
| Materiál: | Plast, Kov |
| Barva: | Černá |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Hloubka: | 330 mm |
| Výška: | 500 mm |
| Šířka: | 450 mm |
| Hmotnost: | 2,56 kg |
| Varování: | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
