INTER-ZOO Pinky 3 Zinc Beige - klec pro křečka
Kód: DMZINZKLA0002Detailní popis produktu
INTER-ZOO Pinky 3 Zinc Beige - klec pro křečka| Barva | Béžová |
| Kategorie produktu | Klec |
| Zařízení | Podlaha x3, Mísa, Naviják, Chata |
| Kategorie | Pro hlodavce, Pro křečka |
| Materiál | Kov, Plast |
| Šířka | 450 mm |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Hloubka | 330 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hmotnost | 2,56 kg |
| Varování | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 5907600701021 |
| Barva: | Béžová |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Zařízení: | Podlaha x3, Mísa, Naviják, Chata |
| Kategorie: | Pro hlodavce, Pro křečka |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Šířka: | 450 mm |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Hloubka: | 330 mm |
| Výška: | 500 mm |
| Hmotnost: | 2,56 kg |
| Varování: | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
