INTER-ZOO Hugo Wood beige - klec pro hlodavce - 78 x 48 x 58cm
Kód: DMZINZKLA0014Detailní popis produktu
INTER-ZOO Hugo Wood beige - klec pro hlodavce - 78 x 48 x 58cm| Zařízení | Chata, Naviják x2, Podlaha x 2, Mísa x2 |
| Kategorie produktu | Klec |
| Materiál | Kov, Plast, Dřevo |
| Kategorie | Pro hlodavce, Pro myši a krysy, Pro křečka |
| Barva | Béžová |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Hmotnost | 6 kg |
| Šířka | 780 mm |
| Výška | 580 mm |
| Hloubka | 480 mm |
| Varování | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 5907600701281 |
| Zařízení: | Chata, Naviják x2, Podlaha x 2, Mísa x2 |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Materiál: | Kov, Plast, Dřevo |
| Kategorie: | Pro hlodavce, Pro myši a krysy, Pro křečka |
| Barva: | Béžová |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Hmotnost: | 6 kg |
| Šířka: | 780 mm |
| Výška: | 580 mm |
| Hloubka: | 480 mm |
| Varování: | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
