INTER-ZOO Frodo + Plastic Black - klec pro křečka
Kód: DMZINZKLA0009Detailní popis produktu
INTER-ZOO Frodo + Plastic Black - klec pro křečka| Kategorie produktu | Klec |
| Kategorie | Pro křečka, Pro hlodavce |
| Barva | Černá |
| Zařízení | Podlaha x 2 |
| Materiál | Kov, Plast |
| Výška | 800 mm |
| Hmotnost | 2,5 kg |
| Šířka | 780 mm |
| Hloubka | 480 mm |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Varování | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 5907600701090 |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Kategorie: | Pro křečka, Pro hlodavce |
| Barva: | Černá |
| Zařízení: | Podlaha x 2 |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Výška: | 800 mm |
| Hmotnost: | 2,5 kg |
| Šířka: | 780 mm |
| Hloubka: | 480 mm |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Varování: | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
