INTER-ZOO Diego + Wood beige - klec pro křečka
Kód: DMZINZKLA0011Detailní popis produktu
INTER-ZOO Diego + Wood beige - klec pro křečka| Kategorie | Pro křečka, Pro hlodavce |
| Kategorie produktu | Klec |
| Zařízení | Žebřík x 3, Podlaha x3 |
| Materiál | Kov, Plast, Dřevo |
| Barva | Béžová |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Výška | 970 mm |
| Hmotnost | 8,75 kg |
| Hloubka | 480 mm |
| Šířka | 780 mm |
| Varování | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 5907600701113 |
| Kategorie: | Pro křečka, Pro hlodavce |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Zařízení: | Žebřík x 3, Podlaha x3 |
| Materiál: | Kov, Plast, Dřevo |
| Barva: | Béžová |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Výška: | 970 mm |
| Hmotnost: | 8,75 kg |
| Hloubka: | 480 mm |
| Šířka: | 780 mm |
| Varování: | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
