INTER-ZOO Bunny 80 De Luxe - klec pro hlodavce - 78 x 48 x 50cm
Kód: DMZINZKLA0015Detailní popis produktu
INTER-ZOO Bunny 80 De Luxe - klec pro hlodavce - 78 x 48 x 50cm| Barva | Béžová |
| Kategorie | Pro králíka, Pro hlodavce, Pro myši a krysy, Pro křečka |
| Zařízení | Podlaha, Mísa, Napáječ |
| Kategorie produktu | Klec |
| Materiál | Kov, Dřevo, Plast |
| Výška | 480 mm |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Hmotnost | 3,5 kg |
| Šířka | 780 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Varování | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 5907600701298 |
| Barva: | Béžová |
| Kategorie: | Pro králíka, Pro hlodavce, Pro myši a krysy, Pro křečka |
| Zařízení: | Podlaha, Mísa, Napáječ |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Materiál: | Kov, Dřevo, Plast |
| Výška: | 480 mm |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Hmotnost: | 3,5 kg |
| Šířka: | 780 mm |
| Hloubka: | 500 mm |
| Varování: | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
