INTER-ZOO Bob Wood Japandi - klec pro hlodavce - 78 x 36 x 48cm
Kód: DMZINZKLA0021Detailní popis produktu
INTER-ZOO Bob Wood Japandi - klec pro hlodavce - 78 x 36 x 48cm| Kategorie | Pro křečka, Pro myši a krysy, Pro hlodavce |
| Kategorie produktu | Klec |
| Materiál | Dřevo, Kov, Plast |
| Zařízení | Chata, Podlaha, Naviják |
| Barva | Béžová |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Rozteč tyčí | 11 mm |
| Hmotnost | 4,8 kg |
| Výška | 360 mm |
| Šířka | 780 mm |
| Hloubka | 480 mm |
| Varování | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 5907600701373 |
| Kategorie: | Pro křečka, Pro myši a krysy, Pro hlodavce |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Materiál: | Dřevo, Kov, Plast |
| Zařízení: | Chata, Podlaha, Naviják |
| Barva: | Béžová |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Rozteč tyčí: | 11 mm |
| Hmotnost: | 4,8 kg |
| Výška: | 360 mm |
| Šířka: | 780 mm |
| Hloubka: | 480 mm |
| Varování: | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
