INTER-ZOO Bob + Wood black - klec pro křečka
Kód: DMZINZKLA0007Detailní popis produktu
INTER-ZOO Bob + Wood black - klec pro křečka| Zařízení | Naviják, Mísa, Chata, Podlaha |
| Kategorie produktu | Klec |
| Kategorie | Pro křečka, Pro hlodavce |
| Barva | Černá |
| Materiál | Plast, Kov, Dřevo |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Rozteč tyčí | 10 mm |
| Výška odpadkového koše | 12 cm |
| Výška | 360 mm |
| Hmotnost | 3,6 kg |
| Hloubka | 780 mm |
| Šířka | 480 mm |
| Varování | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 5907600701076 |
| Zařízení: | Naviják, Mísa, Chata, Podlaha |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Kategorie: | Pro křečka, Pro hlodavce |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Plast, Kov, Dřevo |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Rozteč tyčí: | 10 mm |
| Výška odpadkového koše: | 12 cm |
| Výška: | 360 mm |
| Hmotnost: | 3,6 kg |
| Hloubka: | 780 mm |
| Šířka: | 480 mm |
| Varování: | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
