INTER-ZOO Bob + Wood beige - klec pro křečka
Kód: DMZINZKLA0008Detailní popis produktu
INTER-ZOO Bob + Wood beige - klec pro křečka| Barva | Béžová |
| Materiál | Dřevo, Plast, Kov |
| Zařízení | Chata, Naviják, Mísa, Podlaha |
| Kategorie produktu | Klec |
| Kategorie | Pro křečka, Pro hlodavce |
| Výška odpadkového koše | 12 cm |
| Výška | 360 mm |
| Hmotnost | 2,5 kg |
| Šířka | 780 mm |
| Rozteč tyčí | 10 mm |
| Hloubka | 480 mm |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Varování | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 5907600701083 |
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Dřevo, Plast, Kov |
| Zařízení: | Chata, Naviják, Mísa, Podlaha |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Kategorie: | Pro křečka, Pro hlodavce |
| Výška odpadkového koše: | 12 cm |
| Výška: | 360 mm |
| Hmotnost: | 2,5 kg |
| Šířka: | 780 mm |
| Rozteč tyčí: | 10 mm |
| Hloubka: | 480 mm |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Varování: | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
