INTER-ZOO Bernie mokka - klec pro hlodavce - 100 x 54 x 39cm
Kód: DMZINZKLA0017Detailní popis produktu
INTER-ZOO Bernie mokka - klec pro hlodavce - 100 x 54 x 39cm| Materiál | Plast, Kov |
| Barva | Mokka |
| Kategorie | Pro hlodavce, Pro křečka, Pro myši a krysy |
| Kategorie produktu | Klec |
| Hmotnost | 5,2 kg |
| Hloubka | 540 mm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 390 mm |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Varování | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 5907600701311 |
| Materiál: | Plast, Kov |
| Barva: | Mokka |
| Kategorie: | Pro hlodavce, Pro křečka, Pro myši a krysy |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Hmotnost: | 5,2 kg |
| Hloubka: | 540 mm |
| Šířka: | 1000 mm |
| Výška: | 390 mm |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Varování: | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
