INTER-ZOO Bernie black - klec pro hlodavce - 100 x 54 x 39cm
Kód: DMZINZKLA0016Detailní popis produktu
INTER-ZOO Bernie black - klec pro hlodavce - 100 x 54 x 39cm| Kategorie produktu | Klec |
| Barva | Černá |
| Materiál | Kov, Plast |
| Kategorie | Pro křečka, Pro hlodavce, Pro myši a krysy |
| Výška | 390 mm |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Hloubka | 540 mm |
| Šířka | 1000 mm |
| Hmotnost | 5,2 kg |
| Varování | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 5907600701304 |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Kategorie: | Pro křečka, Pro hlodavce, Pro myši a krysy |
| Výška: | 390 mm |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Hloubka: | 540 mm |
| Šířka: | 1000 mm |
| Hmotnost: | 5,2 kg |
| Varování: | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
