FERPLAST Rabbit 120 - Klec
Kód: DLZFPAKLA0017Detailní popis produktu
FERPLAST Rabbit 120 - Klec| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka | Králík |
| Typ zvířete | Králík |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Zařízení | Podlaha, Mísa, Konev na zalévání |
| Materiál | Kov, Plast |
| Typ produktu | Mříž |
| Barva | Zelená |
| Kategorie | Pro králíka, Pro morče |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategorie produktu | Klec |
| Řada | FERPLAST Rabbit |
| Sezónní nabídka | Jarní |
| Šířka | 1180 mm |
| Hloubka | 585 mm |
| Výška | 495 mm |
| Hmotnost | 7,2 kg |
| Varování | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 8010690101606 |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka: | Králík |
| Typ zvířete: | Králík |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Zařízení: | Podlaha, Mísa, Konev na zalévání |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Typ produktu: | Mříž |
| Barva: | Zelená |
| Kategorie: | Pro králíka, Pro morče |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Řada: | FERPLAST Rabbit |
| Sezónní nabídka: | Jarní |
| Šířka: | 1180 mm |
| Hloubka: | 585 mm |
| Výška: | 495 mm |
| Hmotnost: | 7,2 kg |
| Varování: | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
