FERPLAST Rabbit 100 - Klec
Kód: DLZFPAKLA0016Detailní popis produktu
FERPLAST Rabbit 100 - Klec| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategorie produktu | Klec |
| Typ produktu | Mříž |
| Řada | FERPLAST Rabbit |
| Materiál | Kov, Plast |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka | Králík |
| Kategorie | Pro králíka |
| Zařízení | Mísa, Podlaha, Konev na zalévání |
| Typ zvířete | Králík |
| Barva | Šedá |
| Sezónní nabídka | Jarní |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Výška | 460 mm |
| Šířka | 950 mm |
| Hloubka | 570 mm |
| Hmotnost | 5,3 kg |
| Varování | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 8010690101590 |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Typ produktu: | Mříž |
| Řada: | FERPLAST Rabbit |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka: | Králík |
| Kategorie: | Pro králíka |
| Zařízení: | Mísa, Podlaha, Konev na zalévání |
| Typ zvířete: | Králík |
| Barva: | Šedá |
| Sezónní nabídka: | Jarní |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Výška: | 460 mm |
| Šířka: | 950 mm |
| Hloubka: | 570 mm |
| Hmotnost: | 5,3 kg |
| Varování: | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
