FERPLAST Multipla hamster large - klec pro hlodavce - 107,5 x 37,5 x 42 cm
Kód: DMZFPAKLA0016Detailní popis produktu
FERPLAST Multipla hamster large - klec pro hlodavce - 107,5 x 37,5 x 42 cm| Zařízení | Podlaha x 2, Chata, Naviják, Tunel, Mísa |
| Barva | Černá |
| Materiál | Kov, Plast |
| Kategorie produktu | Klec |
| Kategorie | Pro křečka, Pro myši a krysy, Pro hlodavce |
| Hmotnost | 4 kg |
| Hloubka | 375 mm |
| Výška | 420 mm |
| Šířka | 1075 mm |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Varování | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 8010690202518 |
| Zařízení: | Podlaha x 2, Chata, Naviják, Tunel, Mísa |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Kategorie: | Pro křečka, Pro myši a krysy, Pro hlodavce |
| Hmotnost: | 4 kg |
| Hloubka: | 375 mm |
| Výška: | 420 mm |
| Šířka: | 1075 mm |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Varování: | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
