FERPLAST Modular 2 - klec pro králíka a morče domácí - 109 x 72 x 56cm
Kód: DMZFPAKLA0008Detailní popis produktu
FERPLAST Modular 2 - klec pro králíka a morče domácí - 109 x 72 x 56cm| Rozteč tyčí | 23 mm |
| Barva | Šedá, Černá |
| Zařízení | Žebřík, Správce sena, Chata, Mísa, Konev na zalévání |
| Modulární konstrukce | Ano |
| Kategorie produktu | Klec |
| Materiál | Kov, Recyklovaný plast |
| Kategorie | Pro králíka, Pro morče |
| Šířka | 1090 mm |
| Hmotnost | 2,5 kg |
| Výška | 560 mm |
| Hloubka | 720 mm |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Varování | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 8010690214245 |
| Rozteč tyčí: | 23 mm |
| Barva: | Šedá, Černá |
| Zařízení: | Žebřík, Správce sena, Chata, Mísa, Konev na zalévání |
| Modulární konstrukce: | Ano |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Materiál: | Kov, Recyklovaný plast |
| Kategorie: | Pro králíka, Pro morče |
| Šířka: | 1090 mm |
| Hmotnost: | 2,5 kg |
| Výška: | 560 mm |
| Hloubka: | 720 mm |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Varování: | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
