FERPLAST Krolik 140 Plus - Klec
Kód: DLZFPAKLA0029Detailní popis produktu
FERPLAST Krolik 140 Plus - Klec| Typ zvířete | Králík |
| Zařízení | Dřevěný dům, Mísa, Konev na zalévání, Podlaha |
| Skládací | Ano |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka | Králík |
| Kategorie produktu | Klec |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Barva | Bílá, Bordeaux |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Materiál | Kov, Plast |
| Typ produktu | Mříž |
| Kategorie | Pro králíka |
| Šířka | 1420 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hmotnost | 12,6 kg |
| Hloubka | 600 mm |
| Varování | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 8010690142883 |
| Typ zvířete: | Králík |
| Zařízení: | Dřevěný dům, Mísa, Konev na zalévání, Podlaha |
| Skládací: | Ano |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka: | Králík |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Barva: | Bílá, Bordeaux |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Typ produktu: | Mříž |
| Kategorie: | Pro králíka |
| Šířka: | 1420 mm |
| Výška: | 500 mm |
| Hmotnost: | 12,6 kg |
| Hloubka: | 600 mm |
| Varování: | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
