FERPLAST Furet Plus - Klec
Kód: DLZFPAKLA0019Detailní popis produktu
FERPLAST Furet Plus - Klec| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka | Fretka, hlodavec |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Materiál | Kov, Plast |
| Zařízení | Konev na zalévání, Podlaha, Mísa, Swing |
| Typ zvířete | Fretka |
| Barva | Šedá |
| Typ produktu | Mříž |
| Kategorie produktu | Klec |
| Kategorie | Pro veverku, Pro fretku |
| Řada | FERPLAST Furet |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Hloubka | 480 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hmotnost | 7 kg |
| Šířka | 780 mm |
| Varování | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 8010690056760 |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka: | Fretka, hlodavec |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Zařízení: | Konev na zalévání, Podlaha, Mísa, Swing |
| Typ zvířete: | Fretka |
| Barva: | Šedá |
| Typ produktu: | Mříž |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Kategorie: | Pro veverku, Pro fretku |
| Řada: | FERPLAST Furet |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Hloubka: | 480 mm |
| Výška: | 700 mm |
| Hmotnost: | 7 kg |
| Šířka: | 780 mm |
| Varování: | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
