FERPLAST Combi 2 - Klec
Kód: DLZFPAKLA0010Detailní popis produktu
FERPLAST Combi 2 - Klec| Jednoduché čištění | Ano |
| Sezónní nabídka | Jarní |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka | Křeček |
| Kategorie | Pro křečka |
| Typ produktu | Mříž |
| Typ zvířete | Křeček |
| Řada | FERPLAST Combi |
| Kategorie produktu | Klec |
| Barva | Oranžová, Modrá |
| Materiál | Technopolymer |
| Zařízení | Mísa, Chata, Naviják |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Šířka | 795 mm |
| Hloubka | 295 mm |
| Hmotnost | 1,94 kg |
| Výška | 263 mm |
| Varování | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 8010690073101 |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Sezónní nabídka: | Jarní |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka: | Křeček |
| Kategorie: | Pro křečka |
| Typ produktu: | Mříž |
| Typ zvířete: | Křeček |
| Řada: | FERPLAST Combi |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Barva: | Oranžová, Modrá |
| Materiál: | Technopolymer |
| Zařízení: | Mísa, Chata, Naviják |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Šířka: | 795 mm |
| Hloubka: | 295 mm |
| Hmotnost: | 1,94 kg |
| Výška: | 263 mm |
| Varování: | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
