FERPLAST Combi 1 - klec pro křečka
Kód: DLZFPAKLA0009Detailní popis produktu
FERPLAST Combi 1 - klec pro křečka| Sezónní nabídka | Jarní |
| Zařízení | Mísa, Naviják, Konev na zalévání, Chata |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka | Křeček |
| Kategorie | Pro křečka |
| Typ zvířete | Křeček |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Barva | Zelená |
| Kategorie produktu | Klec |
| Materiál | Technopolymer |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Řada | FERPLAST Combi |
| Typ produktu | Mříž |
| Hmotnost | 1,46 kg |
| Hloubka | 295 mm |
| Šířka | 405 mm |
| Výška | 225 mm |
| Varování | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 8010690060552 |
| Sezónní nabídka: | Jarní |
| Zařízení: | Mísa, Naviják, Konev na zalévání, Chata |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka: | Křeček |
| Kategorie: | Pro křečka |
| Typ zvířete: | Křeček |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Barva: | Zelená |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Materiál: | Technopolymer |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Řada: | FERPLAST Combi |
| Typ produktu: | Mříž |
| Hmotnost: | 1,46 kg |
| Hloubka: | 295 mm |
| Šířka: | 405 mm |
| Výška: | 225 mm |
| Varování: | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
