FERPLAST Cavie 80 - klec pro morče
Kód: DLZFPAKLA0018Detailní popis produktu
FERPLAST Cavie 80 - klec pro morče| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka | Morče |
| Kategorie produktu | Klec |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Zařízení | Podlaha, Mísa, Konev na zalévání |
| Materiál | Kov, Plast |
| Kategorie | Pro hlodavce |
| Typ zvířete | Morče |
| Typ produktu | Mříž |
| Barva | Šedá |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Výška | 480 mm |
| Hloubka | 420 mm |
| Šířka | 770 mm |
| Hmotnost | 3,83 kg |
| Varování | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 8010690101583 |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka: | Morče |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Zařízení: | Podlaha, Mísa, Konev na zalévání |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Kategorie: | Pro hlodavce |
| Typ zvířete: | Morče |
| Typ produktu: | Mříž |
| Barva: | Šedá |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Výška: | 480 mm |
| Hloubka: | 420 mm |
| Šířka: | 770 mm |
| Hmotnost: | 3,83 kg |
| Varování: | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
