FERPLAST Casita 80 – klec pro morčata a králíky
Kód: DLZFPAKLA0020Detailní popis produktu
FERPLAST Casita 80 – klec pro morčata a králíky| Kategorie | Pro králíka, Pro nočního ptáka, Pro myši a krysy, Pro křečka |
| Kategorie produktu | Klec |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Barva | Šedá |
| Zařízení | Podlaha, Konev na zalévání, Mísa |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka | Morče |
| Typ zvířete | Králík, Morče |
| Materiál | Kov, Plast |
| Typ produktu | Mříž |
| Šířka | 780 mm |
| Hmotnost | 4,62 kg |
| Výška | 500 mm |
| Hloubka | 480 mm |
| Varování | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 8010690092546 |
| Kategorie: | Pro králíka, Pro nočního ptáka, Pro myši a krysy, Pro křečka |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Barva: | Šedá |
| Zařízení: | Podlaha, Konev na zalévání, Mísa |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka: | Morče |
| Typ zvířete: | Králík, Morče |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Typ produktu: | Mříž |
| Šířka: | 780 mm |
| Hmotnost: | 4,62 kg |
| Výška: | 500 mm |
| Hloubka: | 480 mm |
| Varování: | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
