FERPLAST Casita 120 – klec pro morčata a králíky
Kód: DLZFPAKLA0022Detailní popis produktu
FERPLAST Casita 120 – klec pro morčata a králíky| Typ produktu | Mříž |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Barva | Bílá |
| Zařízení | Mísa, Konev na zalévání, Podlaha |
| Typ zvířete | Králík, Morče |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka | Králík, Morče |
| Materiál | Kov, Plast |
| Hloubka | 580 mm |
| Šířka | 1190 mm |
| Výška | 600 mm |
| Hmotnost | 7,94 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 8010690099057 |
| Typ produktu: | Mříž |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Barva: | Bílá |
| Zařízení: | Mísa, Konev na zalévání, Podlaha |
| Typ zvířete: | Králík, Morče |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka: | Králík, Morče |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Hloubka: | 580 mm |
| Šířka: | 1190 mm |
| Výška: | 600 mm |
| Hmotnost: | 7,94 kg |
