FERPLAST Casita 100 - Klec
Kód: DLZFPAKLA0021Detailní popis produktu
FERPLAST Casita 100 - Klec| Barva | Černá |
| Typ zvířete | Králík, Morče |
| Kategorie | Pro králíka, Pro hlodavce, Pro morče |
| Zařízení | Mísa, Podlaha, Konev na zalévání |
| Materiál | Kov, Plast |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Typ produktu | Mříž |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka | Králík, Morče |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategorie produktu | Klec |
| Hmotnost | 6,4 kg |
| Hloubka | 560 mm |
| Šířka | 960 mm |
| Výška | 570 mm |
| Varování | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 8010690092553 |
| Barva: | Černá |
| Typ zvířete: | Králík, Morče |
| Kategorie: | Pro králíka, Pro hlodavce, Pro morče |
| Zařízení: | Mísa, Podlaha, Konev na zalévání |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Typ produktu: | Mříž |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka: | Králík, Morče |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Hmotnost: | 6,4 kg |
| Hloubka: | 560 mm |
| Šířka: | 960 mm |
| Výška: | 570 mm |
| Varování: | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
