FERPLAST Barn 80 - Klec
Kód: DLZFPAKLA0023Detailní popis produktu
FERPLAST Barn 80 - Klec| Kategorie | Pro králíka, Pro morče |
| Sezónní nabídka | Jarní |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Zařízení | Mísa, Podlaha, Konev na zalévání |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Typ zvířete | Králík, Morče |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka | Králík, Morče |
| Barva | Šedá |
| Kategorie produktu | Klec |
| Materiál | Kov, Plast |
| Typ produktu | Mříž |
| Šířka | 780 mm |
| Hmotnost | 5,4 kg |
| Hloubka | 480 mm |
| Výška | 650 mm |
| Varování | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 8010690172484 |
| Kategorie: | Pro králíka, Pro morče |
| Sezónní nabídka: | Jarní |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Zařízení: | Mísa, Podlaha, Konev na zalévání |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Typ zvířete: | Králík, Morče |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka: | Králík, Morče |
| Barva: | Šedá |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Typ produktu: | Mříž |
| Šířka: | 780 mm |
| Hmotnost: | 5,4 kg |
| Hloubka: | 480 mm |
| Výška: | 650 mm |
| Varování: | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
