FERPLAST Barn 120 - Klec
Kód: DLZFPAKLA0025Detailní popis produktu
FERPLAST Barn 120 - Klec| Jednoduché čištění | Ano |
| Barva | Šedá |
| Typ zvířete | Králík, Morče |
| Zařízení | Podlaha, Mísa, Konev na zalévání |
| Typ produktu | Mříž |
| Materiál | Kov, Plast |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka | Králík, Morče |
| Kategorie | Pro králíka, Pro nočního ptáka, Pro myši a krysy, Pro hlodavce, Pro morče |
| Kategorie produktu | Klec |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Výška | 770 mm |
| Hloubka | 580 mm |
| Šířka | 1190 mm |
| Hmotnost | 9,8 kg |
| Varování | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 8010690172521 |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Barva: | Šedá |
| Typ zvířete: | Králík, Morče |
| Zařízení: | Podlaha, Mísa, Konev na zalévání |
| Typ produktu: | Mříž |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka: | Králík, Morče |
| Kategorie: | Pro králíka, Pro nočního ptáka, Pro myši a krysy, Pro hlodavce, Pro morče |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Výška: | 770 mm |
| Hloubka: | 580 mm |
| Šířka: | 1190 mm |
| Hmotnost: | 9,8 kg |
| Varování: | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
