FERPLAST Barn 100 - Klec
Kód: DLZFPAKLA0024Detailní popis produktu
FERPLAST Barn 100 - Klec| Kategorie | Pro králíka |
| Zařízení | Mísa, Podlaha, Konev na zalévání |
| Typ zvířete | Králík, Morče |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Kov, Plast |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka | Králík, Morče |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Typ produktu | Mříž |
| Kategorie produktu | Klec |
| Sezónní nabídka | Jarní |
| Hmotnost | 7,5 kg |
| Šířka | 960 mm |
| Hloubka | 570 mm |
| Výška | 730 mm |
| Varování | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 8010690172507 |
| Kategorie: | Pro králíka |
| Zařízení: | Mísa, Podlaha, Konev na zalévání |
| Typ zvířete: | Králík, Morče |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka: | Králík, Morče |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Typ produktu: | Mříž |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Sezónní nabídka: | Jarní |
| Hmotnost: | 7,5 kg |
| Šířka: | 960 mm |
| Hloubka: | 570 mm |
| Výška: | 730 mm |
| Varování: | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
