C&C modulární klec podlaha 4x2 + Loft 2x1 + Černá rampa
Kód: DLZCDCKLA0009Detailní popis produktu
C&C modulární klec podlaha 4x2 + Loft 2x1 + Černá rampa| Typ zvířete | Morče |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategorie | Pro hlodavce, Pro ježka, Pro králíka, Pro nočního ptáka, Pro myši a krysy, Pro morče |
| Typ produktu | Mříž |
| Materiál | Kov, Technopolymer |
| Barva | Černá |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka | Morče |
| Kategorie produktu | Klec |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Otočná kolečka | Ne |
| Sezónní nabídka | Jarní |
| Šířka | 1450 mm |
| Výška | 750 mm |
| Hloubka | 750 mm |
| Hmotnost | 10 kg |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Varování | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 5065006565262 |
| Typ zvířete: | Morče |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategorie: | Pro hlodavce, Pro ježka, Pro králíka, Pro nočního ptáka, Pro myši a krysy, Pro morče |
| Typ produktu: | Mříž |
| Materiál: | Kov, Technopolymer |
| Barva: | Černá |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka: | Morče |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Otočná kolečka: | Ne |
| Sezónní nabídka: | Jarní |
| Šířka: | 1450 mm |
| Výška: | 750 mm |
| Hloubka: | 750 mm |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Varování: | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
