C&C Modulární klec 4x2 + Loft 2x1+ šedá rampa
Kód: DLZCDCKLA0012Detailní popis produktu
C&C Modulární klec 4x2 + Loft 2x1+ šedá rampa| Jednoduché čištění | Ano |
| Barva | Šedá |
| Otočná kolečka | Ne |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka | Morče |
| Typ produktu | Mříž |
| Typ zvířete | Morče |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategorie | Pro morče, Pro králíka, Pro nočního ptáka, Pro ježka, Pro myši a krysy, Pro hlodavce |
| Kategorie produktu | Klec |
| Sezónní nabídka | Jarní |
| Hmotnost | 10 kg |
| Šířka | 750 mm |
| Délka | 145 cm |
| Výška | 750 mm |
| Varování | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 5065006565293 |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Barva: | Šedá |
| Otočná kolečka: | Ne |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka: | Morče |
| Typ produktu: | Mříž |
| Typ zvířete: | Morče |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategorie: | Pro morče, Pro králíka, Pro nočního ptáka, Pro ježka, Pro myši a krysy, Pro hlodavce |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Sezónní nabídka: | Jarní |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Šířka: | 750 mm |
| Délka: | 145 cm |
| Výška: | 750 mm |
| Varování: | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
