C&C Modulární klec 4x2 145 x 75 cm černá
Kód: DLZCDCKLA0006Detailní popis produktu
C&C Modulární klec 4x2 145 x 75 cm černá| Typ produktu | Mříž |
| Typ zvířete | Hlodavci |
| Sezónní nabídka | Jarní |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Kategorie | Pro myši a krysy, Pro ježka, Pro hlodavce, Pro králíka, Pro nočního ptáka, Pro morče |
| Otočná kolečka | Ne |
| Kategorie produktu | Klec |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Barva | Černá |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka | Morče |
| Šířka | 1450 mm |
| Hloubka | 370 mm |
| Hmotnost | 8 kg |
| Výška | 750 mm |
| Varování | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 5065006565149 |
| Typ produktu: | Mříž |
| Typ zvířete: | Hlodavci |
| Sezónní nabídka: | Jarní |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Kategorie: | Pro myši a krysy, Pro ježka, Pro hlodavce, Pro králíka, Pro nočního ptáka, Pro morče |
| Otočná kolečka: | Ne |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Barva: | Černá |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka: | Morče |
| Šířka: | 1450 mm |
| Hloubka: | 370 mm |
| Hmotnost: | 8 kg |
| Výška: | 750 mm |
| Varování: | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
