C&C Modulární klec 3x2 110x75 cm morče, ježek, stříbrně šedá
Kód: DLZCDCKLA0003Detailní popis produktu
C&C Modulární klec 3x2 110x75 cm morče, ježek, stříbrně šedá| Jednoduché čištění | Ano |
| Typ zvířete | Hlodavci |
| Typ produktu | Mříž |
| Otočná kolečka | Ne |
| Barva | Šedá |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka | Morče |
| Kategorie | Pro ježka, Pro křečka, Pro hlodavce, Pro morče, Pro myši a krysy, Pro králíka, Pro nočního ptáka |
| Kategorie produktu | Klec |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Sezónní nabídka | Jarní |
| Šířka | 1100 mm |
| Hloubka | 370 mm |
| Výška | 750 mm |
| Hmotnost | 7,5 kg |
| Varování | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 5065006565118 |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Typ zvířete: | Hlodavci |
| Typ produktu: | Mříž |
| Otočná kolečka: | Ne |
| Barva: | Šedá |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka: | Morče |
| Kategorie: | Pro ježka, Pro křečka, Pro hlodavce, Pro morče, Pro myši a krysy, Pro králíka, Pro nočního ptáka |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Sezónní nabídka: | Jarní |
| Šířka: | 1100 mm |
| Hloubka: | 370 mm |
| Výška: | 750 mm |
| Hmotnost: | 7,5 kg |
| Varování: | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
